The Killing Dance


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelmeztetések
Staff
Fajok
Alakváltók
0 fő
0 fő
Vérfarkas
0 fő 0 fő
Vérhiéna 0 fő 0 fő
Vérpumák 0 fő 0 fő
Vértigrisek 0 fő 0 fő
Vadászok és Nekromanták 0 fő
0 fő
Vámpírok és halandó szolgák 0 fő 0 fő
Emberek 0 fő 0 fő
Összesen 0 fő 0 fő
A hónap válaszadói
Friss postok
Christina Winter
Szer. Dec. 11, 2013 9:08 am
írta: Richard McLaglen
Shawn Garwood
Kedd Okt. 29, 2013 10:33 pm
írta: Richard McLaglen
Gilbert J. Schwarzwald
Pént. Aug. 02, 2013 7:48 am
írta: Richard McLaglen
Candice Steele
Szer. Júl. 31, 2013 11:17 pm
írta: Franco Malvasi
Razan Layton
Vas. Júl. 14, 2013 10:19 pm
írta: Franco Malvasi
Ao no Exorcist
Szer. Jún. 05, 2013 1:29 pm
írta: Vendég
Anything Could Happen
Vas. Feb. 10, 2013 1:51 am
írta: Vendég
There is no light without darkness - HP RPG
Csüt. Feb. 07, 2013 7:01 am
írta: Vendég
*** Grimm ***
Hétf. Feb. 04, 2013 4:28 am
írta: Vendég
statika
Statistiques
5
5
7
6
7
10
9

Candice Steele
Candice Steele
Candice Steele
Tagata nőstény
Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jul. 17.

Szer. Júl. 17, 2013 8:30 am
Candice Steele
...............
Candice Steele L04g
...............


Bevezető
Általános dolgok a karakteredről
...............
★Teljes név:Candice Steele
★Becenév:Candy
★Születésnap:London, 1833.08.20.
★Kor:180
★Nem:
★Nemi beállítódás:Hetero
★Klán: Tagata
★Faj, és titulus:Oroszlán, nőstény
★Foglalkozás:Orvos, szabadidejében újságíró

...............


Személyleírás
Karaktered külső jellemzése
...............
★Szeme:Hangulatától függ, ha jó kedve van, akkor élénk kék színű a szeme, de ha valaki felbosszantja, jeges, szürkés színre vált.
★Haja:Nem kérdés, hosszú és szőke, nagyon nőies. Gyakran lágy hullámokban hordja, de előfordul, hogy teljesen egyenes vagy éppen felköti. Mindig puha és illatos.
★Érdekesség:Nem elég, hogy szép vagyok?
★Alkata:Magas, vékony, kifogástalan testalkatú, mint egy modell.
★Ruházat:Kizárólag nőies ruhákat hord, a legújabb divat szerint.
★Oroszlán kinézet:Hófehér, aranyszín szemekkel, karcsú kecses testalkattal, amolyan igazi ragadozó

...............


Egyéni tulajdonságok
Karaktered belső jellemzése
...............
★Jellem: Gátlástalan és akaratos vagyok, mindig megszerzem, amit kinézek magamnak. Meg azt is, akit akarok. Nem ismerem azt a szót, hogy nem. A szabályok is mind azért vannak, hogy megszegjük őket. A vad külső mögött egy akaratát erőteljesen érvényesítő lány található. Elő tudom adni az úrilányt is, de néha nem tudom féken tartan a bennem rejlő vadállatot. Vékony, nőies testem ellenére is erősebb vagyok, mint a legtöbb férfi, így aztán senki nem szórakozhat velem, mert helyre teszem egy mozdulattal. Én viszont szeretek szórakozni a férfiakkal. Első pillantásra hűvösnek tűnök és távolságtartónak, de ha valaki szimpatikus, rögtön meg akarom ismerni, így kissé rámenős is tudok lenni. Képes vagyok úgy elküldeni valakit melegebb éjhajlatra, hogy szinte észre sem veszi, csak édesen bólogat. Folyékonyan hazudok, aztán egyik hazugságból jön a másik, de nem okoz gondot, ha az érdekem úgy kívánja, sokmindenre képes vagyok. A lényeg, hogy nekem jó legyen. Én-központú vagyok, szeretem, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy én akarom. Ez csak akkor változna, ha találnék végre valakit, akiért érdemes is lenne.
★Szokásaid, hobbid: A munkám a hobbim, mindkettő, de főleg az újságírás
★Szereted/nem szereted:nyakörvek, epres nyalóka, extrém sminkek, beleenni más tányérjába, csokis, habos sütik, vad szex / unalmas emberek, ha beleesznek a tányéromba, az értetlenséget, ha a cuccaimat piszkálják
★Céljaid:Függetlenség a vezértől, a gond csak az, bármennyire tagadom, mégis vonzódok Razanhoz.

...............


Életed története
Karaktered előtörténete
...............


A születésemben nem volt semmi érdekes, ugyanúgy teltek az első éveim, mint bárki másnak. Az igazi izgalom akkor kezdődött, amikor ember lettem. Egyszerre akartam mindent kipróbálni, minden lehetőséget meg akartam valósítani, szinte faltam az életet, pedig akkor egy nőnek még nem sok szava volt. Ki gondolta volna, hogy szőke, igéző szemű, férfiszíveket összetörő fiatal lány lesz belőlem. Hát, én biztosan nem. Pedig így lett, én meg igyekeztem kihasználni ennek minden előnyét, a hátrányokat meg messzire elkerültem. Elvégre oroszlán vagyok. Teltek az évek, hol katona, hol orvos, hol az adott korban hírességnek számító pasi ágyából szédelegtem ki, de beláttam, ez így nem mehet sokáig. Nem találtam a helyem, bejártam a világot, míg végül Salzburgban kötöttem ki, egészen hosszú időre. Mintapolgár lettem, elvégeztem az orvosi egyetemet. Valahogy mindig is lenyűgözött ez a tudomány, nem okozott gondot az elsajátítása sem. Abban az időben még nem nagyon volt szakosodás, tettem a dolgom, mindenhez értettem kicsit, de még ez sem volt elég. Talán nem tűnik összeegyeztethetőnek, de a média világa is vonzott, nem is hagytam ki a lehetőséget, amikor egy kisebb újság pályázatot hirdetett. Megírtam a cikkem, ami akkora sikert aratott, hogy onnantól rendszeres rovatot kaptam, hol erről írtam, hol arról, mindig valami olyan témáról, ami foglalkoztatott. Nagy szó volt ez akkoriban, a világháború idején, amikor a nők szinte nem is dolgozhattak, nekem két állásom is volt. Mindenesetre senkit nem zavart, mert hasznomat vették. Háború idején nagyon sok katonát mentettem meg, bár én mégsem ezt emelném ki. Razan sokkal említésre méltóbb. Tekintélyparancsoló, nagyon férfias jelenség, nem mellesleg oroszlán, akit szintén én mentettem meg. A derekam viszont nem adtam be neki, de ahogy az egy ilyen pasitól várható, nem tűrte a visszautasítást. Megvoltak a módszerei, kényszerrel mentem vele, de nem is tudom, ma már egyáltalán nem bánom. Különös kapcsolat van köztünk, bár minden szavammal azon vagyok, hogy senkinek ne tűnjön fel, mennyire odavagyok érte, a tetteim másról árulkodnak. Van az én egyetlenemnek egy állandó társa is, Gil, aki követte minden lépését, így hárman alkotunk egy kisebb csapatot. Most pedig, hogy az én uram és parancsolom vezér lett, új élet kezdődik. Új hely, új emberek... Mindenesetre szépen lenyomta a régi vezért, lássuk be, a klán jobban is járt. Nem egy unszimpi, beképzelt fazon kell a klán élére, hanem Razan. Nekem pedig fontos feladatom, hogy a többi cicát távol tartsam tőle.


...............
Franco Malvasi
Franco Malvasi
Ember
Hozzászólások száma : 314
Join date : 2012. Aug. 08.
Age : 47

Szer. Júl. 31, 2013 11:17 pm
KARAKTERLAP ELFOGADVA
Ne felejtsd el az avatarodat lefoglalni, ha megtörtént már is kezdheted a játékot!
Karakterlapod elfogadva, kellemes szórakozást mi nálunk!

Candice Steele
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.